96/4/3
تعداد نظرات:0
09:14
شماره مطلب:13964326685
-A A +A
مسؤول سازمان بسیج سازندگی اردبیل :

‏600 لوازم التحریر در بین دانش‌آموزان ابتدایی مناطق محروم روستایی در اردبیل توزیع می‌شود

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: 600 لوازم التحریر در سال 96 به دانش‌آموزان ‏ابتدایی مناطق محروم روستایی سراسر استان توزیع می‌شود.‏

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی از اردبیل عظیم سرداری صبح امروز در نشست طرح هجرت بسیج دانش‌آموزی با فرماندهان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل اظهارداشت‌: طرح هجرت با همکاری و مشارکت سازمان بسیج دانش‌آموزی و اداره کل آموزش و پرورش استان در سال 96 بصورت گسترده و با حضور دانش‌آموزان بسیجی در سراسر استان اردبیل برگزار می‌شود.

سرداری بااشاره به اینکه با تلاش و همدلی باید بیش از پیش در امر آبادانی و توسعه مدارس استان در قالب طرح هجرت قدم برداریم افزود: باید تلاش کنیم تا مدارس مناطق محروم و مورد نیاز برای طرح توسعه وآبادانی در زمینه های مختلف ساخت وساز و زیباسازی و رنگ امیزی شناسایی و فعالیت شود.

وی افزود: امسال بیش از 2 هزار نفر از دانش اموزان در طرح هجرت در آبادانی و توسعه مدارس فعالیت خواهند داشت.

مسوول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد : علاوه توسعه وآبادانی مدارس در زمینه فرهنگی ، آموزشی ، تربیتی ، تقویتی دروس پایه دانش آموزان در مدارس و فصل تعطیلات از دیگر برنامه های طرح هجرت بسیج دانش آموزی و سازمان بسیج سازندگی با همکاری اداره کل اموزش و پرورش خواهد بود.

سرداری از اهمیت حضور روحانیون ، اساتید ومعلمان در دوره های طرح هجرت بسیج دانش آموزی خبرداد وافزود: با حضور روحانیون ، اساتید و معلمان باید زمینه را درمناطق محروم و دربین دانش اموزان برای مهارت افزایی آنان در عرصه های مختلف فراهم کنیم.

وی از تخصیص وام کم بهره به دانش آموزان بسیجی کارآفرین خبرداد و افزود: دانش آموزانی که مدارک لازم را برای کارآفرینی و اشتغال دارند می توانند با مراجعه به حوزه های بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سراسر استان به دریافت وام کم بهره جهت اشتغال آفرینی و کارآفرینی درحمایت اقتصادمقاومتی ، تولید واشتغال دریافت نمایند.

مسوول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: امیدواریم بتوانیم درسال 96 که بنام اقتصادمقاومتی، تولید واشتغال نام گذاری شده است بتوانیم فعالیت های خوبی در تحقق شعار سال و با فراهم نمودن زمینه برای تولید و اشتغال انجام دهیم .

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.