97/9/26
تعداد نظرات:0
11:27
شماره مطلب:139792634724
-A A +A

مرحله اول اردوی راهیان نور دانش‌آموزان تهرانی ۲۴ آذرماه پایان می‌یابد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران گفت:‌ مرحله اول اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی که مختص دانش‌آموزان دختر دبیرستانی تهران است، تا ۲۴ آذرماه به اتمام می‌رسد.

به گزارش بیست؛ عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: مرحله اول اردوی راهیان نور دانش‌آموزان دختر دبیرستانی تا ۲۴ آذرماه به پایان می‌رسد که تا آن زمان حدود ۸ هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند. 

وی ادامه داد: پس از یک وقفه یک ماهه، از اول بهمن‌ماه اعزام دانش‌آموزان پسر به اردوهای راهیان نور آغاز می‌شود که در مجموع ۱۵ هزار دانش‌آموز تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند. 

کریمی به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: توجه به منویات مقام معظم رهبری، پاسداشت ارزش‌ها، آموزش درس استقامت به دانش‌آموزان و آموزش مهارت‌های زندگی در جریان سفر از جمله اهداف برگزاری راهیان نور است.

وی با بیان اینکه اردوی راهیان نور دانش‌آموزی از طریق قطار انجام می‌شود، افزود: با اجرای عملیات ریلی، دغدغه خانواده‌ها، مربیان و دانش‌آموزان به حداقل رسیده است و تاکنون خدا را شکر هیچ مشکلی نداشته‌ایم و تمام مسائل امنیتی رعایت شده است.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.