98/2/3
تعداد نظرات:0
12:28
شماره مطلب:13982335785
-A A +A

مهلت ارسال آثار به جشنواره «آیین دوستی» تا پایان خرداد ماه تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی «آیین دوستی» تا پایان خرداد ماه امسال تمدید شد.

به گزارش بیست؛ مسعود شاکر دبیر جشنواره قرآنی «آیین دوستی» اظهار کرد: سومین دوره جشنواره با محوریت 25 آیه نورانی قرآن کریم که در کتاب این دوره از جشنواره جمع‌آوری شده، برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند آثار خود را که برگرفته از یک یا چند آیه از آیات جشنواره امسال است در قالب‌های داستان کوتاه، خاطره نویسی، شعر، تصویرگری شامل عکس نوشت، پوستر و نقاشی، گزارش‌نویسی در دو بخش خانواده و دوستان، عکس خویش‌انداز (سلفی)، مصاحبه، متن ادبی، فیلم کوتاه، پویانمایی و موشن گرافیک به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

شاکر درباره کتاب این دوره از جشنواره گفت: با همکاری‌های صورت گرفته، کتابی در قطع جیبی و با محوریت 25 آیه نورانی قرآن کریم تهیه شده که در کنار توضیحات هر آیه، پیوست واقعیت افزوده نیز برای هر کدام از آیات در نظر گرفته شده است که می تواند علاوه بر افزایش بار محتوایی، به جذابیت کار برای نسل نوجوان نیز کمک کند.

دبیر جشنواره قرآنی آیین دوستی افزود: دانش‌آموزان و متقاضیان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفاتر انجمن‌های اسلامی منتخب سراسر کشور یا جهت مکاتبه با دبیرخانه جشنواره با نشانی aiindoosti.ir@gmail.com و شناسه شبکه‌های اجتماعی @aiindoosti_ir مراجعه کنند.

اختتامیه سومین دوره جشنواره آیین دوستی به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی شهرستان‌های تهران تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.